ÚvodČlánkyPozemkyDomy a bytyFórumKontaktZpět do reality

  TOPlist

Vítejte ve fiktivní části města Hradubice. Zde se můžete pozastavovat a snad i trošku pousmát nad tím, jak by to vypadalo, kdyby Pardubice a Hradec Králové bylo jedno velké město.

Hradubice - lázeňské město (25.7.2008)
Město Hradubice dnes získalo statut lázeňského města, když byl nedávno v jižní části objeven Manův pramen, který má blahodárné účiny zejména na léčení ženských chorob. Pramen je mimořádně silný a volně vyvěrá přímo ze země na Masarykově náměstí v jižních Hradubicích (viz foto). Návštěvníci mohou pramen ochutnávat přiložením hrníčku či kelímku k pramenu. Pokud vám nevadí, že budete zacákáni, můžete dát hlavu přímo nad vodotrysk. Je však přísně zakázáno pramen stáčet do kanistrů natož ho prodávat. Odborníci z firmy Veolia hledají na území Hradubic další léčivé prameny. První návštěvnice lázní zde bude možno vidět od srpna 2008.

 

 


mapa Hradubic

Prodej pozemků (6.5.2008)
Po dlouhých jednání město Hradubice přistoupilo k prodeji (resp. pronájmu) pozemků ve městě. Prví pozemky našli již své majitele. Fikcí je přirozeně prodej reálných pozemků, nicméně skutečností je, že můžete koupit velice netradiční reklamu na tomto webu. Reklama spočívá v tom, že Váš banner bude zobrazen na vybrané pozici v mapě. Mama města Hradubic se zobrazí po kliknutí na "Pozemky". Na mapě si stačí vybrat pozemek, který se Vám líbí nejvíce (pokud je prázdný) - na mapě vidíte neskutečné hranice města na skutečné mapě Hradce Králové, Pardubic a okolí. Tak co - kde sídlí Vaše firma nebo kde bydlíte? Je Váš pozemek ještě volný? Budete to Vy, kteří obsadíte tu nejlukrativnější oblast v Hradubicích. Pozemky se prodávají v systému Aukro zde:  Mrkněte se na bližší informace a mapu zde.

Dálnice (6.5.2008)
Fikce se stává realitou! Dálnice propojující severní a jižní Hradubice (R37) je téměř postavena. Největší dálniční křižovatka ve střední Evropě se nachází v České republice právě v našem městě - v Hradubicích (hranice čtvrtí Opatov a Čiperka). Silnice kříží rychlostní silnici R35, která se v Hradubicích napojuje na dálnici D11 na Prahu a Polsko. Na východě silnice míří na Brno a Olomouc. Zde Vám unikátně přinášíme foto ze stavby a video tříúrovňové křižovatky.

 

 
©2008 Hradubice.cz