ÚvodČlánkyVideaRozcestníkMapaDiskuzeKontaktFiktivní město

 


Mapa (pozemky)

Vylepšená mapa - Vylepšení doznaly detailní mapy po kliknutí na sponzora. Netradiční reklama tak nemá pouze komerční využití, ale i praktické - netradiční hledání v mapě.

Najeďte na vybrané místo v mapě myší a zjistěte, kdo je sponzorem (vlastníkem). Po kliknutí do mapy se zobrazí její detailní přiblížení a zvíte bližší informace o vlastníkovi nebo si můžete banner (pozemek) pronajmout, pokud je volný.

Pozemky se draží v systému Aukro. Pokud je aktuální nějaká aukce pozemku, naleznete ji na stánkách Aukra: . Pokud není vypsána aukce a přesto je volný pozemek o který máte zájem, kontaktujte nás na adrese info@ph7.cz.

Výherce aukce získává možnost zobrazení jeho reklamního banneru v mapě na dobu jednoho měsíce (to může být logo firmy nebo jiný obrázek či text). Banner ani cíl hypertextového odkazu nesmí porušovat zákony České republiky. Dále jsme se rozhodli, že touto cestou neumožníme prezentaci tabákových výrobků. Výherce aukce má právo dobu své prezentace (reklamy) prodloužit na celkových 12 měsíců za 10ti násobek vydražené ceny (sleva - 2 měsíce zdarma).

Upozorňujeme inzerenty, že byla změněna politika zobrazování reklamy. Po kliknutí na daný pozemek se zobrazí detailní mapa vybrané oblasti s informacemi o sponzorovi a jeho webový odkaz. To je ku prospěchu všem - lidem procházející mapy a sekundárně inzerentům, neb budou zřetelné informace o inzerentovi a okamžitě k nahlídnutí člověku hledající mapy.

  1 2 3 4 5 6 7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
 
   
©2008 Hradubice.cz